Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Ważne informacje

Biuletyny przekazują najnowsze wydarzenia światowe, które mogą mieć wpływ na nasze wysokie standardy usług.
W oparciu o przepisy prawa międzynarodowego oraz prawa europejskiego, firma DHL Express Poland jest zobowiązana do przestrzegania zasad określonych przez Radę Bezpieczeństwa ONZ oraz Unię Europejską. Podane ograniczenia dotyczą...
Więcej
Indeks, od którego zależy wartość Opłaty paliwowej z dniem 1 listopad 2018 roku ulegnie zmianie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Opłata paliwowa.
Więcej
Tu znajdziesz informacje jak będzie wyglądał serwis DHL w Polsce w zależności od rodzaju usługi.  
Więcej
Chcielibyśmy przekazać dodatkowe informacje dotyczące utrudnień w odbiorze i doręczeniach przesyłek DHL Parcel, które związane będą z odbywającymi się w tym czasie Światowymi Dniami Młodzieży.
Więcej
Od dnia 01 lutego 2016 r. uruchomiliśmy nowy numer telefonu w celu wsparcia technicznego dla aplikacji obsługujących przesyłki międzynarodowe takich jak DHL Intraship, DHL EasyShip, DHL eMailShip oraz DHL Onlineshipping.
Więcej
W związku z sytuacją panującą w okolicach Calais we Francji, m.in. akcjami protestacyjnymi pracowników Eurotunelu i armatora promowego oraz zachowaniami nielegalnych imigrantów, chcielibyśmy poinformować, że mogą wystąpić opóźnienia w dostawach towarów z i do...
Więcej