Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Nasza wizja, nasza misja, nasza strategia

  • Naszą wizją jest być firmą logistyczną świata.
  • Nasza misja – Excellence. Simply Delivered. – to nasza wytyczna.
  • Nasza Strategia 2020: Koncentracja. Połączenie. Rozwój. to nasz plan na przyszłość.

Chcemy łączyć ludzi i poprawiać jakość ich życia. Robimy to poprzez bezkompromisowe skupienie na kliencie i zapewnienie doskonałości każdego dnia.

Bycie firmą logistyczną świata wykracza znacznie za globalną obecność w ponad 220 krajach i regionach. Wykracza również za naszą wyjątkową zdolność oferowania godnej uwagi gamy rozwiązań logistycznych.

Chcemy być firmą logistyczną, do której zwracają się ludzie, co obejmuje potrzeby związane z wysyłką, możliwości rozwoju zawodowego i inwestycyjne oraz stanie się globalnym wzorem odpowiedzialnych praktyk biznesowych.

Strategia 2020: Koncentracja. Połączenie. Rozwój.

Nasza wizja, misja i cele na przyszłość zostały po raz pierwszy określone w naszej Strategii 2015, a niedawno ponownie podkreślone i wyeksponowane w naszej „Strategii 2020: Koncentracja. Połączenie. Rozwój.”

To prosta strategia bez zbytecznego upraszczania. Tworząc na trzech filarach koncentracji, połączenia i rozwoju, stworzyliśmy czytelny plan na nadchodzące lata z ambitnymi, lecz osiągalnymi celami.

Jesteśmy globalną firmą logistyczną, która zajmuje dobrą pozycję na światowych rynkach rozwoju. Pozostajemy skupieni na logistyce jako naszej głównej działalności, przyczyniając się jednocześnie do poprawy świata, co nazywamy „odpowiedzialnym życiem”.

Połączenie w ramach organizacji
Nasi pracownicy na całym świecie posiadają wyjątkowe bogactwo know-how, doświadczenia i talentu. Niestrudzenie pracujemy nad znalezieniem nowych sposobów nad dotarciem do skarbu i udostępnieniem go wśród naszej globalnej rodziny firm.

Rozwój na nowych segmentach rynku

Rozbudowujemy naszą firmę na rynkach i segmentach rozwoju, szczególnie na rynkach wschodzących oraz dynamicznych rynkach e-commerce na całym świecie. W miarę zbliżania się do 2020 roku naszym celem jest poszerzenie usług logistycznych i skorzystanie z tych możliwości.
false false

Nasz cel

Close

/content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_3.jpg/jcr:content/renditions/cq5dam.thumbnail.140.100.png /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_3_136x75.jpg /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_3_89x49.jpg

/content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_5.jpg/jcr:content/renditions/cq5dam.thumbnail.140.100.png /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_5_136x75.jpg /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_5_89x49.jpg

/content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_4.jpg/jcr:content/renditions/cq5dam.thumbnail.140.100.png /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_4_136x75.jpg /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_4_89x49.jpg

/content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_6.jpg/jcr:content/renditions/cq5dam.thumbnail.140.100.png /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_6_136x75.jpg /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_6_89x49.jpg

/content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_2.jpg/jcr:content/renditions/cq5dam.thumbnail.140.100.png /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_2_136x75.jpg /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_2_89x49.jpg

/content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_1.jpg/jcr:content/renditions/cq5dam.thumbnail.140.100.png /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_1_136x75.jpg /content/dam/Local_Images/g0/New_aboutus/company_portrait/image_gallery/mission_vision/POS_booting_messages_en_1_89x49.jpg

Łączenie ludzi, poprawa życia
Łącząc ludzi, DHL odgrywa ważna rolę w poprawie ich życia. Istnieje głęboki związek pomiędzy handlem i dobrobytem. Handel globalny jest zespolony z logistyką, co oznacza, że jako firma logistyczna, możemy zapewnić prawdziwą wartość dla społeczeństwa.

Dostarczamy znacznie więcej niż paczki i przesyłki i gwarantujemy, że kontenery docierają na czas: oferujemy dobrobyt, transportujemy zdrowie, jesteśmy mocą rozwoju i zapewniamy radość. Każdego dnia łączymy ludzi, poprawiając ich życie.

Czytaj więcej (dostępne tylko w j. angielskim): Mission and Vision