Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Omówienie sektora

Podejście sektorowe DHL

Każda branża jest odmienna i ma własne potrzeby w zakresie łańcucha dostaw i dlatego dzięki naszemu zarządzaniu sektorowemu klienci uzyskują najlepsze oferty, zaspokajające szczególne potrzeby ich branż. Kluczem do naszego sukcesu jest tworzenie prostych i niepowtarzalnych usług dla każdego sektora, co znacząco ułatwia naszą wspołpracę. Nasze innowacyjne i najnowocześniejsze rozwiązania branżowe zapewnią Ci przewagę konkurencyjną.

Nasze najważniejsze sektory branżowe

W strategii 2015 kładziemy jeszcze większy nacisk na branżach - począwszy od nauk biologicznych i opieki zdrowotnej, technologii, energetyki po motoryzację oraz technikę i produkcję.

Technologia

Jest to szybko zmieniająca się branża, charaktaryzująca się stałą innowacyjnością i krótkimi cyklami produkcyjnymi. Normą są rynki konkurencyjne, z ciągle spadającymi cenami produktów, wymagającymi obniżania kosztów.
Więcej na temat branży technologicznejNew Window

Nauki biologiczne i opieka zdrowotna

Celami sektora nauk biologicznych i opieki zdrowotnej (LSHC) są: zwiększenie efektywności, postępowanie zgodne z przepisami i gotowość do szybkich integracji M&A.
Więcej na temat branży LSHCNew Window

Technika i produkcja

Duże, przemysłowe procesy produkcyjne wymagają złożonych struktur łańcuchów dostaw i skomplikowanych rozwiązań oraz technologii.
Więcej na temat branży techniki i produkcji

Samochodowa

Branża samochodowa wkracza w nową epokę, w której klienci poszukują większej swobody i możlwości przemieszczania się. Na rynkach wschodzących zapotrzebowanie na możliwości przemieszczania się zwiększa się z roku na rok.
Więcej na temat branży samochodowejNew Window