Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Usługi zaopatrzenia

Specjaliści DHL z dziedziny zaopatrzenia mogą doprowadzić do znaczących oszczędności po stronie kosztów w szerokim wachlarzu produktów niebędących produktami podstawowymi; dotyczy to materiałów promocyjnych i eksploatacyjnych, kosztów zatrudnienia zróżnicowanych w skali globalnej, a także operacyjnych części zamiennych i innych dóbr nieprzeznaczonych do sprzedaży. Poprzez wykorzystanie globalnego zasięgu DHL oraz doświadczenia w zakresie łańcucha dostaw jesteśmy w stanie skutecznie zarządzać ryzykiem związanym z globalnym zaopatrywaniem.

W celu zamówienia kuriera lub sprawdzenia losów przesyłki, prosimy o kontakt z DHL Express

W jaki sposób usługi zaopatrzenia DHL zwiększą wartość dla prowadzonej przez Państwa firmy?

  • Oszczędności po stronie kosztów dzięki sprawniejszemu zaopatrzeniu, redukcji kosztów ogólnych, optymalizacji procesów łańcucha dostaw oraz zminimalizowanemu ryzyku.
  • Więcej czasu na zarządzanie, co pozwala skoncentrować się na podstawowej prowadzonej działalności, a nie na pośrednich zakupach niebędących zakupami podstawowymi.
  • Nasza globalna sieć łańcucha dostaw obejmuje zarówno procedury dostawców, jak i procedury celne w gospodarkach lokalnych i tzw. wschodzących.
  • Jesteśmy w stanie zarządzać ofertami na specyficzne oraz indywidualne projekty w Państwa imieniu.
  • Koordynujemy transakcje na każdym etapie łańcucha dostaw, zapewniając jakość i niezawodność.