Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Włochy – jeszcze szybciej

Szybkie dostawy paletowe z Włoch zorganizujesz korzystając z sieci drobnicowej DHL Freight. Dzięki bezpośrednim połączeniom importowym skróciliśmy czas transportu i ograniczyliśmy liczbę przeładunków do niezbędnego minimum. Z kolei codzienne połączenia w eksporcie to pewność, że Twój ładunek dojedzie do odbiorcy najszybciej, jak tylko to możliwe.

W ramach spedycji całopojazdowej zapewniamy zarówno ekonomiczne rozwiązania transportowe, jak i usługi obejmujące kontrolowaną temperaturę przewozu. Dzięki temu dostarczysz do kontrahenta we Włoszech lub sprowadzisz do Polski towary wrażliwe na warunki atmosferyczne – chemię, elektronikę, farmaceutyki, czy artykuły spożywcze.

Skala naszej działalności i współpraca z najlepszymi przewoźnikami w Polsce, Włoszech i całej Europie powodują, że możemy szybciej zareagować na pilne potrzeby transportowe, zapewniając przy tym stale najwyższą jakość usług.
  • Regularny serwis drobnicowy, eksportowy i importowy
  • Usługi o zdefiniowanym czasie dostawy
  • Oferta dodatkowego ubezpieczenia cargo
  • Spedycja ładunków częściowych i całopojazdowych
  • Magazynowanie i usługi towarzyszące
  • Międzynarodowa spedycja całopojazdowa w kontrolowanej temperaturze przewozu
  • Obsługa targów i imprez wystawienniczych

DHL Freight dopasowuje rozwiązania do indywidualnych potrzeb Klientów oraz specyfiki branżowej. Skontaktuj się z nami – poznaj ofertę firmy, dla której każda Twoja przesyłka jest najważniejsza.
poprzez pocztę e-mail freight.pl@dhl.com

Godziny pracy Centrum Obsługi Klienta: Poniedziałek - Piątek 07.30 - 16.30