Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 
10000 1000 1000 true

Szybkie dostawy do Krajów Bałtyckich

Na Litwę, Łotwę, czy do Estonii? – z DHL Freight szybko dostarczysz towar na paletach do kontrahentów w każdym z tych państw. Codzienne połączenia drobnicowe to pewność, że Twój towar wyjedzie do Twojego Klienta naszym najbliższym transportem.

Zapewniamy dostęp do usługi wyróżniającej się terminowością i wysokim poziomem bezpieczeństwa. Ograniczamy liczbę przeładunków do niezbędnego minimum, stale monitorujemy jakość usług i tworzymy nowe rozwiązania, dzięki którym Twoje ładunki dojeżdżają do odbiorców jeszcze szybciej. Na bieżąco możesz kontrolować status przesyłki, a dostawy do Klientów w Krajach Bałtyckich zorganizujesz, korzystając z wygodnego narzędzia do składania zleceń.

Regularny serwis drobnicowy daje nam możliwość natychmiastowej reakcji na potrzeby transportowe naszych Klientów, a Twojej firmie - zapewnienia pilnej dostawy towaru do ważnego partnera handlowego.
  • codzienne wyjazdy linii drobnicowych w eksporcie i imporcie
  • obsługa na Litwie, Łotwie i w Estonii realizowana przez miejscowe oddziały DHL
  • oferta dodatkowego ubezpieczenia cargo – nawet do 120% wartości towaru
  • możliwość obsługi celnej w przypadku dalszego transportu poza Unię Europejską
  • najwyższej jakości systemy IT do m.in. składania zleceń i kontroli statusu przesyłki

W sytuacji wysyłki znacznie większej ilości towaru, zapewnimy inne, równie ekonomiczne rozwiązania transportowe, w tym dostawy częściowe i całopojazdowe. Zajmiemy się również obsługą logistyczną imprez wystawienniczych, np. targów w których bierze udział Twoja firma.

W DHL Freight dopasowujemy rozwiązania do indywidualnych potrzeb Klientów oraz specyfiki branżowej. Skontaktuj się z nami – dla nas każda Twoja przesyłka jest najważniejsza.
poprzez pocztę e-mail freight.pl@dhl.com

Godziny pracy Centrum Obsługi Klienta: Poniedziałek - Piątek 07.30 - 16.30