Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Czechy - tak blisko, tak szybko

Czechy są drugim najważniejszym rynkiem eksportowym i siódmym importowym dla Polski. Nic dziwnego, że nasze kraje łączy codzienna linia drobnicowa DHL Freight, a ładunków szybko przybywa.

Na czas dostarczymy Twoje produkty i przywieziemy pilne ładunki od Twoich kontrahentów z Republiki Czeskiej. Służymy pomocą przy wysyłkach drobnicowych, doładunkach i gdy potrzebujesz całej naczepy, a jeżeli towar jest wrażliwy na warunki atmosferyczne - zapewnimy transport całopojazdowy w kontrolowanej temperaturze przewozu.
  • Tychy - Ostrawa - Tychy: to połączenie to tajemnica naszego sukcesu. Twój towar jest załadowywany na najbliższy transport jadący bezpośrednio do Ostrawy. Konsolidacja ładunków w pobliżu granicy z Czechami i ich dystrybucja z terminala blisko granicy z Polską, to gwarancja najbardziej ekonomicznego i najszybszego transportu Twoich przesyłek. Identyczny proces w przypadku importu powoduje, że towar adresowany doTwojej firmy zostanie doręczony tak samo sprawnie.
  • Czeskie piwo i słodycze też przywieziemy - w naczepach o kontrolowanej temperaturze, aby Twój towar bezpiecznie dotarł do miejsca przeznaczenia. Podstawimy cały pojazd, dzięki czemu niskim kosztem sprowadzisz większą partię towaru.
  • Zapewnimy usługi dopasowane do potrzeb Twojej firmy. Zorganizujemy transport zgodnie ze specyficznymi wymaganiami nadawcy lub dostawcy. Zaplanujemy niestandardowe rozwiązania, które usprawnią Twoją pracę i łańcuch dostaw.
poprzez pocztę e-mail freight.pl@dhl.com

Godziny pracy Centrum Obsługi Klienta: Poniedziałek - Piątek 07.30 - 16.30