Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Usługi Celne DHL

Czy spełniasz wymagania?

Sytuacja w handlu międzynarodowym i wymagania szybko się zmieniają, i globalne łańcuchy dostaw stoją w obliczu poważnych wyzwań:
  • Globalizacja i rozwój handlu międzynarodowego: powolne tworzenia partnerstwa z dostawcami usług, którzy mają doświadczenie w różnych regionach geograficznych.
  • Zwiększone zapotrzebowanie na elektroniczną wymianę danych: takich jak zaawansowane powiadomienia o przesyłce, czy udostępnianie zgodności danych.
  • Globalny trend w kierunku podejścia opartego na ryzyku: wymagający od przedsiębiorców dzielenia się szczegółami o ich przesyłkach w każdym czasie, np. przed rozładunkiem, przed wyjazdem i przed przyjazdem.
  • Większa świadomość konieczności przestrzegania przepisów: teraz stająca się kwestią na poziomie zarządu i kluczowym punktem zainteresowania międzynarodowych firm handlowych.
  • Zwiększone kary za nieprzestrzeganie przepisów: z bezpośrednim wpływem na łańcuch dostaw klientów i ostateczne wyniki finansowe.
Właśnie w takim klimacie, broker celny z umiejętnością upraszczania zaoferuje Państwu prawdziwą przewagę konkurencyjną.

Nasze rozwiązanie dla Państwa:

Usługi brokera celnego
Oferujemy szeroki zakres usług, w celu zapewnienia jednolitych, spójnych i zgodnych działań handlowych, pomagając Państwa firmie uniknąć opóźnień, grzywien i kar.

Konsultingowe usługi celne i handlowe
Nasi specjaliści ds. celnych mogą przeanalizować Państwa łańcuch dostaw, aby pomóc usprawnić procedury celne, zweryfikować wysokość należności celnych, zidentyfikować lokalne przepisy celne i zoptymalizować kontrolę wewnętrzną oraz procedury w celu zmaksymalizowania zgodności wewnętrznej.


Dlaczego powinniście Państwo wybrać OBSŁUGĘ KLIENTA DHL:

Dzięki naszym lokalnym zespołom ekspertów i globalnej skali, rozumiemy złożoność kwestii celnej, oferując jedno rozwiązanie wszystkich Państwa potrzeb.