Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Pakowanie specjalne i sezonowe promocje

Nowe produkty to nie jedyny sposób pobudzenia sprzedaży. Tworzenie innowacyjnych pakietów lub pakowanie razem kilku produktów może zapewnić odpowiednią przewagę konkurencyjną i zwiększyć atrakcyjność produktu wśród konsumentów i sprzedawców detalicznych.
Niezależnie od tego, czy chcecie Państwo przygotować wysokiej jakości świąteczny prezent składający się z najpopularniejszych produktów, czy zaoferować sprzedawcy detalicznemu wyjątkowy, przydatny letni zestaw do prac ogrodniczych, DHL może Państwu przyjść z pomocą.
Państwo dostarczają pomysł, a my pomożemy w pozyskaniu części, złożymy pakiety i dostarczymy je tam, gdzie powinny się znaleźć, do sprzedawcy detalicznego lub bezpośrednio do klienta. Elastyczne rozwiązanie polegające na wspólnym wykorzystaniu siły roboczej w naszych lokalizacjach na terenie kampusu może zapewnić Państwu przewagę konkurencyjną w okresie największej sprzedaży. Nasza oferta zawiera wszystko, co może być niezbędne dla Państwa łańcucha dostaw, aby utrzymać sukces Państwa firmy.

W celu zamówienia kuriera lub sprawdzenia losów przesyłki, prosimy o kontakt z DHL Express