Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Zarządzanie międzynarodowym łańcuchem dostaw

Nasze rozwiązanie z zakresu międzynarodowego łańcucha dostaw stanowi połączenie wiedzy specjalistycznej dwóch zespołów: DHL Exel Supply Chain i DHL Global Forwarding. Ta współpraca pozwala Państwu zdobyć większą kontrolę nad interkontynentalnym łańcuchem dostaw.
Daje to również możliwość wcześniejszego dostarczania produktów na rynek, co pozwoli na szybszą reakcję na zmiany zapotrzebowania ze strony klientów. Zwiększa przejrzystość łańcucha dostaw, ułatwiając wcześniejsze podejmowanie decyzji. Pozwala szybciej reagować na zmiany w zapotrzebowaniu konsumentów, jak również skracać czas realizacji zamówienia, zmniejszać liczbę zapasów i obniżać powiązane koszty magazynowania.

W celu zamówienia kuriera lub sprawdzenia losów przesyłki, prosimy o kontakt z DHL Express

Usługi DHL w zakresie międzynarodowego łańcucha dostaw::

  • Globalne pozyskiwanie zasobów
  • Zarządzanie w miejscu pochodzenia, włącznie z zarządzaniem kontrahentami, odbiorem od dostawców, pośrednictwem w procedurach celnych itp.
  • Zarządzanie zasobami na terenie kraju, włącznie z zarządzaniem dostawcami, transportem, usługami tworzącymi wartość dodaną (VAS) i dostawami
  • Globalna spedycja z wykorzystaniem środków transportu lotniczego/morskiego oraz drogowego/kolejowego
  • Przejrzystość i zarządzanie łańcuchem dostaw włącznie z zarządzaniem zleceniami zakupu, śledzenie produktu z wykorzystaniem technologii RFID, zarządzanie wyjątkami, planowanie i prognozowanie oraz zarządzanie zasobami
  • Optymalizacja przepływu danych i informacji
  • Zarządzanie w miejscu przeznaczenia, co obejmuje zarządzanie portem i przestojami, pośrednictwo celne, dekonsolidację i usługi poprzedzające handel detaliczny, transport z portu do centrum dystrybucji oraz dostawa bezpośrednio do sklepu.