Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Zgodność z przepisami w zakresie bezpieczeństwa, ochrony, zdrowia i środowiska

Produkty chemiczne, petrochemiczne i pozostałe materiały obecne na tym rynku są drogie, potencjalnie niebezpieczne i przeznaczone wyłącznie do konkretnego użytku. I oczywiście, są to produkty kluczowe – nie tylko dla Państwa działalności, ale również dla każdej innej firmy, którą Państwo zaopatrują. DHL zobowiązuje się do przestrzegania najsurowszych standardów w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska podczas transportu, obsługi i przechowywania tych towarów.
Zdrowie naszych współpracowników, naszych klientów i ogółu społeczeństwa jest naszym najwyższym priorytetem, a nasz wpływ na środowisko spełnia wszystkie obowiązujące wymagania. Operacje DHL są prowadzone w sposób akceptowalny przez lokalne społeczności. Nasze rozwiązania są zgodne z odpowiednimi przepisami i regulacjami prawnymi. Ponadto podejmiemy wszelkie dodatkowe środki, jakie uznamy za konieczne.
Nie chodzi nam jedynie o zachowanie obecnych standardów. Chodzi o nieustanne podnoszenie poziomu jakości w tym kluczowym obszarze. Dużo inwestujemy w szkolenia, ustalamy ambitne cele i mierzymy postęp w celu zapewnienia ciągłej poprawy w odniesieniu do kwestii bezpieczeństwa, ochrony, zdrowia i środowiska.

W celu zamówienia kuriera lub sprawdzenia losów przesyłki, prosimy o kontakt z DHL Express