Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 
10000 1000 1000 true
Kwotacja AFR
External Link / New Window

Uzyskaj szybką i konkurencyjną ofertę na transport lotniczy

Ceny od drzwi do drzwi i natychmiastowe złożenie zlecenia, z opcją wyboru czasu tranzytu.
Uzyskaj natychmiastową kwotację External Link / New Window

Logistics

Świadczymy usługi frachtowe, zajmujemy się magazynowaniem i dystrybucją, zarządzamy łańcuchem dostaw oraz posiadamy rozwiązania dla sektorów branżowych. Dlatego właśnie jesteśmy największym na świecie specjalistą w zakresie logistyki.
 
Usługi frachtowe
Jesteśmy wystarczająco dużym partnerem logistycznym, by przetransportować dowolny ładunek w dowolne miejsce frachtem lotniczym, morskim, drogowym lub kolejowym, a przy tym nie tracimy elastyczności i potrafimy zapewnić Ci indywidualną obsługę na poziomie, jakiego oczekujesz.
 
 
Usługi celne, bezpieczeństwo i ubezpieczenie
Dysponujemy bezkonkurencyjną siecią agencji celnych, doskonale rozumiemy problemy związane z międzynarodowym handlem i potrafimy je rozwiązać.
 
 
Rozwiązania dla sektorów przemysłu
DHL koncentruje się na wybranych sektorach przemysłu, by nasi klienci mogli korzystać nie tylko z doświadczenia specjalistów w zakresie logistyki, ale także z ich wiedzy dotyczącej rynków. Opracowane przez nas, znakomite rozwiązania przeznaczone dla poszczególnych sektorów przemysłu dają naszym klientom istotną przewagę konkurencyjną.
 
 
Magazynowanie i dystrybucja
Dzięki zrozumieniu Państwa problemów i umiejętności przewidywania potrzeb biznesowych i logistycznych, eksperci DHL mogą zaproponować niezawodne rozwiązania przynoszące korzyść Państwa firmie.
 
 
Zarządzanie łańcuchem dostaw
Jako największy na świecie specjalista w zakresie logistyki oferujemy kompleksowy zestaw usług oparty na naszej skali globalnej i uwarunkowaniach lokalnych, aby zapewnić wartość w Państwa łańcuchu dostaw.
 
 
Centrum informacji
Tutaj znajdziesz informacje i wszelkie narzędzia potrzebne do śledzenia losów swoich przesyłek.