Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Osiągnij swój cel

DHL to silny partner, który stwarza doskonałe szanse kariery zawodowej na całym świecie zarówno specjalistom zarządzania, jak i innym fachowcom.

Pomagamy w poszerzaniu wiedzy i rozwoju osobistym, zawsze jednak pamiętamy, o zachowaniu równowagi pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym.
Na całym świecie pomagamy Ci odkrywać Twoje atuty i wykorzystywać potencjał w pracy na różnych stanowiskach i w różnych programach. Na poziomie globalnym oferujemy:
Oferujemy także możliwość wzięcia udziału w specjalnych, indywidualnie dobieranych programach rozwojowych.
Pragniemy uczestniczyć w Twoim rozwoju zawodowym i wspierać doskonalenie Twoich umiejętności oraz poszerzania wiedzy fachowej.

W e-learningowym portalu szkoleniowym mylearningworld.net oferujemy wiele możliwości dalszego kształcenia i rozwoju. Obejmuje to naukę języków obcych, szkolenie w zakresie wiedzy i umiejętności specjalistycznych oraz operacyjnych, kierowania ludźmi, umiejętności miękkich i technik zarządzania.

W 2008 r. otrzymaliśmy Bursztynową Statuetkę w IX edycji konkursu „Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi”. Kapituła konkursu doceniła w ten sposób wysoki poziom prowadzonych przez nas szkoleń i dbałość o rozwój pracowników.

Wdrożyliśmy również system zarządzania kompetencjami pracowników. Umożliwia nam to wspieranie rozwoju naszych Pracowników.

Odnieś sukces z DHLi!

DHL oferuje, na całym świecie, kierownictwu i pracownikom operacyjnym interesujące stanowiska pracy w różnych obszarach działalności firmy.

Znajdźcie dla siebie właściwą szansę przeszukując naszą stronę Praca lub uczestnicząc w jednym z naszych programów.