Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Poczuj różnicę

Szukacie wyzwań większych niż po prostu praca? Zapraszamy do DHL! Dajemy Wam szansę na zmianę.

DHL oferuje absolwentom rozpoczynającym pracę różne możliwości uczestnictwa w interesujących odpowiedzialnych przedsięwzięciach i wyzwaniach.
Nasz program dla absolwentów przygotowuje ich w najlepszy sposób do stawienia czoła wyzwaniom przyszłej kariery zawodowej.

DHL na świecie oferuje różne program dla absolwentów:

W ramach Twojego rozwoju zawodowego, proponujemy wiele kursów i programów kształcenia, dzięki którym uzyskasz umiejętności i wiedzę niezbędną do odniesienia sukcesu w pracy.
W naszym e-learningowym portalu szkoleniowym mylearningworld.net znajdziecie możliwości szkolenia w zakresie różnych specjalistycznych umiejętności i wiedzy, kierowania ludźmi, umiejętności miękkich i technik zarządzania.
Wdrożyliśmy również nasz system zarządzania kompetencjami i wynikami pracy pracowników. Umożliwia nam to wspieranie Waszego rozwoju.

Rozwijaj się z nami!

Absolwent chcący rozpocząć karierę zawodową lub młodsi specjaliści– znajdźcie dla siebie właściwą szansę przeszukując naszą stronę Praca lub uczestnicząc w jednym z naszych programów.
W DHL mamy dużo różnorodnych ofert pracy dla absolwentów i młodszych specjalistów. Znajdź pracę dla siebie! Wyślij nam swoje CV na adres:
  • DHL Express i DHL Freight: rekrutacja@dhl.com
  • DHL Global Forwarding: rekrutacja.dhlgf@dhl.com
  • DHL Supply Chain: pl.desc.rekrutacja@dhl.com