Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Europejska sieć odzieżowa

Branża odzieżowa jest, ze swej natury, szybko zmieniającym się rynkiem. Kluczowym elementem działania w tym sektorze jest gwarancja, iż produkty dotrą na rynek na czas i w doskonałym stanie.
Europejska Sieć Odzieżowa, dostarczająca ponad 200 milionów sztuk odzieży rocznie, oferuje ogólnoeuropejskie rozwiązanie dystrybucyjne. Proponujemy połączone dostawy ubiorów wiszących i zapakowanych w pudła do sklepów położonych przy głównych ulicach handlowych w całej Europie, działając za pośrednictwem naszej sieci obiektów DHL współdzielonych przez wielu użytkowników oraz obiektów naszych partnerów.

W celu zamówienia kuriera lub sprawdzenia losów przesyłki, prosimy o kontakt z DHL Express

Sprawdzone efekty działania sieci w połączeniu z możliwością śledzenia poszczególnych partii towaru z wykorzystaniem naszego systemu Smart Track mogą przyspieszyć tempo dostarczania produktów na rynek.
Poprzez integrację naszego doświadczenia w zakresie logistyki kontraktowej i globalnej spedycji możemy zaoferować Państwu wyjątkowe, kompleksowe możliwości łańcucha dostaw. Możemy pomóc Państwu na każdym etapie łańcucha dostaw, od lokalnych działań doraźnych, po zarządzanie globalnymi potrzebami dystrybucyjnymi.