Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Skontaktuj się z DHL Freight

DHL jest światowym liderem w przewozach międzynarodowych. Dysponujemy ogromnym zasięgiem i doświadczeniem, co pozwala nam tworzyć konkurencyjne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Masz małą firmę i Twoje przesyłki zajmują mniej niż jedną ciężarówkę? A może jesteś doświadczonym specjalistą w branży logistycznej i chcesz usprawnić drogowy transport Twoich ładunków? W każdym wypadku zapewnimy Ci pomoc eksperta z Twojej branży, który indywidualnie podejdzie do Twoich problemów.

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.
Znajdź interesujący Cię terminal spedycyjny lub agencję celną w Europie.
Interaktywna mapa lokalizacji
Wszystkie pola oznaczone * są obowiązkowe
Proszę wprowadzić numer telefonu wraz z numerem kierunkowym, np. (+48) 32 37 38 900.
Prosimy o możliwie szczegółowe zapytania, abyśmy mogli udzielić wyczerpującej odpowiedzi.

...

...
Administratorem Twoich danych osobowych będzie DHL Parcel Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Osmańskiej 2 (02-823 Warszawa), dalej „DHL”. DHL będzie korzystał z Twoich danych w celu prowadzenia kontaktów w związku z zapytaniem złożonym poprzez formularz na stronie internetowej, w szczególności w zakresie wykonywania usług, reagowania na interwencje, skargi, reklamacje lub zmiany dyspozycji. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Żeby dowiedzieć się więcej o tym jak korzystamy z Twoich danych kliknij TUTAJ.External Link / New Window
Więcej informacji na temat wykorzystywania przez DHL danych osobowych użytkowników można uzyskać w informacji o ochronie danych.